Стоматологічний кабінет у Харкові:

Dental Union Studio


phoca_thumb_l_contacts_photo1-3214953

Ювелірне поводження з вашим болем!

Посмішка — важлива частина будь-якої людини. Розуміння того, що у вас кріпкі, здорові та красиві зуби, надає впевненості у власних силах. Це дозволяє досягти успіху у житті, так як допомагає сформувати правильну уяву про себе на очах оточуючих. Крім того, відсутність больових симптомів не дає відволікатися на другорядні проблеми.

Задача кожного з нас в тому, щоб уважно слідувати
за своїм здоров’ям та не нехтувати елементарною гігієною. Для цього в Харкові відкрито безліч клінік різного профілю. Але не варто забувати про те, що якість послуг в лікувальних установах може сильно відрізнятися.

Стоматологічний кабінет «Дентал Юніон Студіо» — це системний підхід до планування та реалізації лікувального процесу
ротової порожнини. Ми надаємо професійну допомогу всім пацієнтам, а саме:

  • якісне лікування від висококваліфікованих стоматологів;
  • індивідуальний підхід до кожного пацієнта;
  • висока якість обслуговування;
  • використання сучасного інструменту, обладнання та методик;
  • зручний графік роботи, лояльна система знижок, а також гарантія на всі види лікування.

Кваліфікований персонал — це головна цінність нашої студії. Нам вдалося зібрати команду фахівців високого рівня. Кожен наш стоматолог працює на результат, не допускаючи навіть мінімальних ускладнень.

«Дентал Юніон Студіо» пам’ятає про те, що стоматологія — це медична галузь, що розвивається динамічно. Тому мі постійно покращуємо обслуговування, вдосконалюємо вміння, а також освоюємо нові методики. Наш персонал весь час підвищує свою кваліфікацію, стежить за останніми досягненнями в науковій галузі та впроваджує інноваційні технології. Стоматологічний кабінет «Дентал Юніон Студіо» забезпечує своїх співробітників усією необхідною матеріально-технічною базою для комфортних умов роботи.

Прийшовши до одного з наших фахівців на прийом, вас більше не буде цікавити проблема, де знайти кваліфікованого стоматолога в Харкові. Ми кращі в війні з зубним болем! І робимо все, що від нас залежить, щоб відповідати цим принципом.

Стоматологические послуги від Dental Union Studio, Харків

Наш стоматологічний кабінет пропонує широкий спектр послуг, охоплюючи 4 основних напрямки:

  • консервативні методики лікування. Стоматолог-терапевт повинен досконало володіти теорією, ставити правильний діагноз, а також застосовувати на практиці ефективні методики лікування. Зазвичай робота такого фахівця обмежується діагностикою ротової порожнини, проведенням протизапальних або профілактичних заходів або незначними естетичними маніпуляціями для поліпшення стану зубів. Якщо стоматолог-терапевт стикається з випадками, які виходять за рамки його спеціальності, тоді він зобов’язаний направити пацієнта до більш вузького спеціаліста;
  • ортопедичну — сфера, яка вивчає патології жувального апарату. Якщо у вас є функціональні порушення щелепи, вроджені чи набуті дефекти, відсутні сегменти зубного ряду, то вам потрібен досвідчений стоматолог-ортопед. Він займаємося всім, що пов’язано з виправленням прикусу, профілактикою деформацій або відновленням зубних тканин;
  • хірургічну — галузь, яка спрямована на боротьбу із запальними процесами різної етіології. Хірургічна стоматологія не обмежується видаленням зубів. Така операція обов’язкова тільки у випадках, коли збереження зуба пов’язане з загрозою здоров’ю. Даний напрямок в основному вивчає захворювання ротової порожнини, ліквідує пухлини або різні аномалії, а також впроваджує безболісні методики щодо усунення гнійних процесів;
  • естетичну — все те, що дозволяє зробити посмішку більш досконалою. Наші фахівці допоможуть усунути жовтизни пломб або емалі, відновлять зруйновані сегменти або відсутні одиниці зубного ряду.
phoca_thumb_l_p1010157-3271541

Ми беремося за випадки різної складності: від невеликих запальних процесів і незначних каріозних утворень до відновлення зубного ряду шляхом складних хірургічних операцій. Нашими пацієнтами стають як маленькі діти, так і люди пенсійного віку. І ми чітко розуміємо, що кожен з них потребує дбайливого та індивідуального ставлення.

Лікування починається з ретельного огляду ротової порожнини, а також зняття рентгенівських знімків. Так вдається виявити приховані проблеми, які неможливо виявити візуально. Це дає нам можливість усунути захворювання ще на ранньому етапі, поки не почалися ускладнення.

На нашому сайті ви зможете ознайомитися з цінами на послуги та іншою корисною інформацією. Ми завжди звертаємо увагу на фінансові можливості своїх клієнтів, тому пропонуємо кілька варіантів лікування, з яких пацієнт зможе вибрати найбільш прийнятний для себе.

Звичайна стоматологія або сучасне лікування в Dental Union Studio?

У «Дентал Юніон Студіо» ви можете отримати безкоштовну консультацію у зручний для вас час. У нас будь-хто зможе швидко записатися на прийом до лікаря та прийти після закінчення робочого дня або навіть в суботу. Ми також надаємо нашим стоматологам можливість ретельно вивчити кожен окремий випадок, щоб спланувати детальну схему лікування.

Всі процедури передбачають використання сучасного обладнання, тому проходять абсолютно безболісно. 

Вибираючи якісну стоматологію, ви інвестуєте в своє майбутнє. Наші стоматологічні кабінети в Харкові розташовані в двох престижних районах: біля станції метро Площа Конституції, а також Олексіївська. Виберіть найбільш зручну для себе локацію і запишіться на прийом до одного з наших фахівців. Не нехтуйте своїм здоров’ям, адже це найцінніше, що у нас є.