Пряме вінірування

Пряме вінірування в стоматології Dental Union Studio в Харкові

leistungen-gunstige-zahne-in-ungarn-zu-deutscher-qualitiat

Така стоматологічна послуга, як пряме вінірування в Харкові сьогодні набуває в стоматології міста велику популярність. Погодьтеся, буває так сумно, коли зустрічаєш людину найвищою мірою красивого, доброго і приємного в спілкуванні, але має помітні дефекти в верхньому або нижньому ряду зубів. Будь вони тричі самими білими і здоровими, ви відзначите про себе їх вади і поспівчуваєте їх власникові. І дарма, адже сьогодні є прекрасні способи приховати подібні естетичні неприємності і огріхи матінки-природи, а можливо, людськї неуваги до свого здоров’я в період дорослішання. Один з них — пряме вінірування в Харкові. Цей спосіб виключно декоруючий і вимагає спочатку вилікувати зуби пацієнта, для того, щоб була можливість належним чином їх облагородити. Саме з цієї причини вініри в Харкові з кожним роком стають дедалі популярнішими.

Метод пряме вінірування вимагає мінімальну кількість часу і відвідувань. Він не вимагає обточування або зняття емалі, оскільки вініри чітко кріпляться на потрібні ділянки з розрахунком особливості поверхні конкретного зуба. Пряме вінірування в Харкові можна назвати відновленням, реставрацією загубленої краси вашої посмішки з мінімальними тимчасовими витратами. Вінір — спеціальна пластина, ідеально повторює контур реставрованого зуба і зовні надзвичайно на нього схожа. Вона виготовляється з міцного матеріалу з урахуванням природного пігментації зуба пацієнта. Вініри в Харкові використовуються досить часто.

У яких випадках пряме вінірування потрібне пацієнтові? Його застосовують у випадках серйозного ураження емалі зуба карієсом, зміни пігментації, маскування неправильного розташування зубів, наявності відколів і інших аналогічних ситуацій. Наявні зубні дефекти подібного роду пряме вінірування усуває дуже ефективно, а головне — швидко. За одне-два відвідування, а нерідко і протягом декількох годин одного дня людина може повернути естетичний вигляд своїх зубів за допомогою спеціальних зубних накладок-вінірів, що імітують міцну зубну емаль. Вдаватися до прямого вініровання слід лише після консультації з фахівцем — лікарем-стоматологом , що вас лікує. У кабінетах стоматології Dental Union Studio м.Харкова фахівці порекомендують пройти процедуру прямого вінірування в наступних випадках:

  • вроджені патології зубного ряду і стирання емалі (дентину);
  • значні пошкодження зубної емалі (відколи);
  • каріозні пошкодження значної площі зуба;
  • дефекти в формі зуба (клиноподібна і т.п.).

При наявності подібних свідчень лікар має повне право рекомендувати вам пряме вінірування зубів. Швидке і кваліфіковане лікування таким методом зможе всього за кілька візитів зробити вас володарем чарівної перлової посмішки. На вініри на зуби ціна в Харкові буде варіюватися в залежності від цілого ряду чинників. Але якщо ваш вибір впаде на нашу стоматологію, то знайте, що у нас вініри Харків дуже доступні! Ми прагнемо подарувати кожному жителю нашого міста ідеальний зубний ряд!

На цих фотографіях очевидна візуальна різниця того, як виглядають зуби до та після процедури:

vinir_5-2865853
vinir_2-3036959

Фото вінірування в верхньому і нижньому ряді зубів:

vinir_3-6685668
vinir1-7629989
vinir_4-6586731