Імплантація зубів

Dental Union Studio: імплантація зубів в Харкові

implantaciya

Для багатьох людей відсутність зубів є серйозною проблемою. Непривабливий зовнішній вигляд, болі, труднощі при їжі — далеко не повний перелік неприємностей, з якими в цьому випадку стикається людина. Імплантація зубів дозволяє вирішити всі ці проблеми за короткий проміжок часу.

Стоматологічні імплантати моделюють роботу нормального, здорового зубу (як з точки зору механічних, так і фізіологічних характеристик). Це інвазивна процедура. В даний час вважається однією з найбезпечніших в своєму класі. Замінники виготовлені з біосумісного з кістковою тканиною людини титану. Імплантати — довговічні, міцні і безпечні вироби. Вони дозволяють пацієнтам жувати їжу такі ж, як і в разі природних зубів.

Звернувшись в стоматологічний кабінет «Dental Union Studio» ви зможете розраховувати на професійну консультацію і подальшу допомогу в лікуванні. Довірена нам імплантація зубів в Харкові — це гарантія якісного обслуговування, безболісних процедур і довговічного результату. У нас ви зможете відновити свою посмішку без істотних витрат свого бюджету. Наша вартість на імплантацію зубів відрізняється своєю доступністю.

Після бесіди зі стоматологом, пацієнт проходить курс лікування. Перш ніж вставити імплантат необхідно просвердлити маленький отвір в кістки, в який угвинчується в титановий стрижень. Потім на відновлюваний зуб накладається коронка. Вся процедура імплантації зубів в Харкові займає близько 60 хвилин (операція проходить під місцевим наркозом і повністю безболісна). Процес відновлення після втручання займає від кількох тижнів до кількох місяців.

Головні переваги імплантатів:

  • Покращена естетика. Металокераміка виглядає і поводиться як природні зуби. Завдяки своїй конструкції, вона міцно з’єднується з кісткою.
  • Поліпшення вимови. При випаданні передніх зубів у пацієнтів спостерігається шепелявість і невиразна мова. Протезування, на відміну від імплатантів, не завжди дозволяє вирішити цю проблему.
  • Зручність при прийомі їжі. Імплантат функціонують як рідні корінні зуби, що дозволяє з’їсти ваші улюблені страви з упевненістю і без болю.
  • Комфортність. Завдяки постійному зв’язку з кісткою (остеоінтеграції), титанові штифти усувають дискомфорт знімних зубних протезів.
  • Привабливий зовнішній вигляд. Металокераміка поверне вашій посмішці ідеальність і допоможе підвищити впевненість в собі.
  • Довговічність. Імплантати виготовляються з титану і тому вони дуже довговічні. При належному догляді, вставки виконують свою роль все життя.
  • Здоров’я порожнини рота. Імплантати не вимагають стоматологічного втручання в інші здорові зуби як при установці мостів. Ви зможете підтримувати більш високий рівень гігієни порожнини рота.

Ціни зубних імплантів в Харкові

Стоматологічний кабінет «Dental Union Studio» встановила вигідні ціни на імпланти зубів в Харкові. Скористатися нашими послугами можуть різні за рівнем доходу клієнти. Віддаючи перевагу лікуванню у стоматологів фірми, клієнт гарантовано може розраховувати на наступні переваги:

  • Професіоналізм і компетентність. Стоматологи компанії — лікарі з багаторічним досвідом роботи та високим рівнем кваліфікації. Ми успішно вирішимо завдання різного рівня складності і якісно виконуємо імплантацію в Харкові.
  • Сучасна матеріально-технічна база. Щоб мати можливість надавати послуги на високому рівні, ми регулярно інвестуємо кошти в оновленні апаратури нашого кабінету. Широкий вибір матеріалів коронок. На підставі свого досвіду і відгуків пацієнтів ми вибрали найкращі імпланти з Німеччини, Ізраїлю, Франції та США.
  • Швидко та недорого. Потрапити на прийом для консультації або з метою встановлення фірмового імпланта в Харкові можна після попереднього запису. Уточнити найближчу вільну дату і час можна за телефонами організації.

Детальніше всі ціни у цьому розділі.