Відбілювання зубів

Відбілювання зубів в Харкові пропонує стоматологія Dental Union Studio

otbelivanie-zubov-v-harkove

Сьогодні відбілювання зубів шляхом освітлення дентину є однією з найголовніших по популярності стоматологічних процедур. Тренд на білу сліпучу посмішку прийшов до нас з-за кордону і досить міцно закріпився в списку найбільш бажаних для пацієнтів стоматологічних послуг: адже кожному хочеться зробити собі такий же неповторний образ і також виблискувати білизною зубів, як голлівудські актори або телеведучі. Мода на освітлення дентину народилася в Лос-Анджелесі, але сьогодні можна зустріти відбілювання зубів в Харкові також легко і просто, як і в сонячній Каліфорнії. Цей метод дозволяє зробити зовнішній вигляд зубів бездоганно білим і красивим. Якщо у вас від природи пігмент зубного дентину має жовтуватий або сіруватий відтінок, або ж з віком втратив свою природну блисткість — ви можете відбілити зуби (Харків) буквально за кілька сеансів в кабінетах стоматології Харкова «Dental Union Studio».

У стоматологічних кабінетах «Дентал Юніон Студіо» ви можете пройти процедуру відбілювання зубів за допомогою сучасної американської методики, яка називається хімічний спосіб освітлення дентину. Даний метод дуже результативним. У стоматології Харкова «Дентал Юніон Студіо» наші пацієнти також можуть цей вид відбілювання зубів, прийшовши на один з прийомів, або записатися на окреме відвідування по телефону. В якості основного матеріалу в процедурі хімічного освітлення дентину фахівці стоматології Dental Union Studio застосовують ефективний препарат «Опалесценс-ультра» (Opalecsence, США), що чудово зарекомендував себе в області професійного відбілювання зубів.

Хімічний метод відбілювання зубів (освітлення дентину) в стоматології Dental Union Studio — процес абсолютно безболісний і швидкий. На те, щоб пройти процедуру відбілювання зубів в Харкові в одному з наших кабінетів вам не знадобиться багато часу, але результат буде першокласний. Цікавлячись, що, з себе представляє процедура хімічного відбілювання зубів в Харкові, багато пацієнтів побоюються того, що їх емалі буде завдано шкоди в процесі освітлення дентину. Хочемо зазначити, що такого роду відбілювання, яке застосовують лікарі в нашій стоматології, не зіпсує природну красу і міцність ваших зубів. Навпаки, завдяки заповненню спеціальним стоматологічним препаратом мікроскопічних поглиблень в емалі зуба він посилить їх міцність і одночасно змінить наявний колір (тьмяний, сіруватий, пожовклий) на більш благородний і чистий білий.

Цікавить відбілювання зубів, лікування карієсу, видалення зубного каменю в Харкові — дзвоніть та приходьте до нас!

У Харкові можливість зробити відбілювання зубів швидко, ефективно і недорого пропонує стоматологія «Dental Union Studio». І при цьому зовсім не боляче, а навпаки — приємно, цікаво і позитивно. У кабінетах стоматології «Дентал Юніон Студіо» працюють першокласні фахівці, які використовують в роботі апаратуру і матеріали найвищої якості. Новітні технології дозволяють максимально захистити здоров’я пацієнта і зробити його візит до лікаря максимально швидким і комфортним. Відбілювання зубів ціна та інші види лікування в стоматології Харкова «Дентал Юніон Студіо» можна сміливо назвати одними з найнижчих і доступних для пацієнтів, особливо з урахуванням рівня використовуваних стоматматеріалів, обладнання та кваліфікаційного рівня наших лікарів.

Досвідчені лікарі з великим практичним досвідом, ідеальна стерильність, сучасна стоматологічна апаратура і інструмент — 6 днів на тиждень до ваших послуг кращі умови і можливості не тільки для відбілювання зубів, але і для лікування карієсу, установки брекет-систем, виправлення прикусу, видалення зубів або установки мостовидних протезів, відвідування щелепно-лицьового хірурга, стоматолога-ортодонта, стоматолога-ортопеда. Ми раді допомогти в будь-якій серйозній або дрібної стоматологічної проблеми і відновити зовнішню естетику зубів, зробивши їх при цьому здоровими.

Перелік цін і видів послуг ви знайдете у відповідному розділі. Будь-які питання, що стосуються проблем з зубами, ви можете задати подзвонивши на один з наших телефонів у розділі «Контакти». Висококваліфіковані лікарі-стоматологи проконсультують і вирішать всі ваші стоматологічні неприємності спочатку в телефонному режимі, а потім — під час прийому. Вартість чищення зубів від каменю в Харкові в нашому стоматологічному центрі починається від 550 грн. Просто зателефонуйте нам!

Не варто хвилюватися, у нас працюють прекрасні фахівці, майстри своєї справи, які вміють ювелірно звертатися із зубним болем і рятувати пацієнтів від її раптової появи.

Утворився зубний камінь — запишись на прийом до лікаря!

Здавалося б, чим може загрожувати зубний наліт поверхні зуба — абсолютно нічим. Однак, це лише удавана безневинність, яка загрожує перейти в більш грунтовну тверду форму і сформувати зубний камінь, від якого потім буде необхідно звільняти зубну емаль. Видаляти зубний камінь слід не тільки з причини втрати естетичності зубного ряду, а й через можливість погіршення загальної картини здоров’я пацієнта. Якщо вчасно не видалити (зчистити, зняти) зубний камінь, у людини може з’явитися неприємний запах із рота, зміниться колір зубів, почнуть кровоточити ясна.

Чищення зубів в Харкові сьогодні — це популярна процедура, так як всі, хто регулярно відвідує стоматолога, знають, як важливо регулярно проводити дану процедуру. До видалення зубного каменю потрібно поставитися, як до обов’язкового прибирання, очищення вашого організму від непотрібного і шкідливого сміття, що негативно впливає на загальну якість життя. Зняття зубного каменю проводиться стоматологами «Дентал Юніон Студіо» дуже професійно, швидко і повністю виключивши будь-які хворобливі відчуття. Своєчасне втручання лікаря-стоматолога дозволить забезпечити належний догляд ваших зубів та ясен , видалити зубний камінь, звести до мінімуму шанс виникнення кровотечі і захворювання ясен, провести необхідний профілактичний догляд за порожниною рота. Крім того, на чистку зубів і відбілювання зубів (Харків) ціна у нас дуже прийнятна!

Для всіх жителів Харкова і прилеглої області ми раді запропонувати професійну допомогу в такому питанні, як видалення зубного каменю. Це процедура абсолютно безболісна. Ми запрошуємо вас в стоматологію «Дентал Юніон Студіо» для видалення зубного каменю або відбілювання. Чищення зубів в Харкові в нашій стоматології — це дуже доступна процедура. Після зняття зубних відкладень стоматолог проведе процедуру полірування: завдасть на поверхню зубів спеціальну стоматологічну пасту, що містить абразивні частинки, після чого завдасть на поверхню зубів фторомістящий гель.

Наша стоматологія готова запропонувати цілий ряд стоматологічних послуг — протезування зубів в Харкові, лікування зубів, карієсу, кістогранулем, запалення ясен і зубних нервів та багато іншого.

Бажаємо, щоб ваші зуби не знали болю і мали завжди бездоганний і здоровий вигляд! Нехай про вашу усмішці кажуть — «посмішка на мільйон доларів»!