Реставрація зубів

Реставрація зубів у Харкові в стоматології Dental Union Studio: в бою за красу всі засоби гарні!

restavration-4540915

Механічні навантаження, надмірні пристрасті до фарбувальних напоїв або тих, що містять спирт, звичка палити і інші дії стають причиною необхідності процедур по реставрації зубів в Харкові, запобігаючи наслідкам, по типу пігментних змін і руйнування зубних тканин. Також, причинами, які можуть призвести до реставрації зубів є дефекти вродженого типу, виражені через неправильну будова всього зубного ряду або окремих елементів. Завдяки помірними цінами і широким можливостям в плані проведення стоматологічних процедур, ухилятися від даних проблем не варто. Адже відкладене на потім лікування може коштувати здоров’я ротової порожнини. Реставрація зубів дозволить вчасно ліквідувати всі дефекти, зберігши посмішку в ідеальному стані, що благотворно впливає на всі спектри життя.

Процедури, що відновлюють зубні тканини методом реставрації, сьогодні виконуються за допомогою найсучаснішого технічного забезпечення і матеріалів, що дозволяють лікарю-стоматологу відновлювати ті зуби, які ще встигли прийти майже в повне руйнування. І тут, їм повертаються і відтінки, і конструкція. Серед таких, дуже дієвим і доступним методом вважається вінірування, що має на увазі накладання спеціальних вінірів на поверхню емалі, утворюючи новий, міцний шар.

Показання для проведення вінірування:

 • Деформація.
 • Поява сколів та тріщин.
 • Потемніння емалі і пломб.
 • Відсутність ефекту від відбілювання.
 • Необхідність вирівнювання лінії посмішки.

Багато хто помилково переконані, що реставрація зубів в Харкові — дорога і проблемна процедура. Насправді відновлення відбувається безболісно і займає зовсім небагато часу — професіонали повернуть красу вашій посмішці за кілька візитів. Крім цього, реставрація цілком доступна: вчасно проведене відновлення набагато дешевше, ніж установка протезу.

«Дентал Юніон Студіо» здійснює:

Ціни нашої стоматології в Харкові доступні для більшості жителів міста і області. Спантеличені пошуком стоматологічного кабінету в Харкові з невисокою вартістю послуг з нарощування зубів? Наші ціни на реставрацію зубів від 500 грн. Ласкаво просимо в «Dental Union Studio»!

Переваги наших послуг для пацієнтів:

 • безперечний та швидкий результат (1-2 візитів);
 • застосування якісних матеріалів;
 • висококваліфікований персонал;
 • безболісне лікування;
 • мінімальний вплив на тканини зуба;
 • функціональність и практичність.

При проведенні процедур по реставрації лікарі-стоматологи «Дентал Юніон Студіо» застосовують фотополімерні композити, головна перевага яких — чіткість і контрастність на рентгенснімках. Відновлення краси зубовного ряду в стоматології Харкова можливе в тих випадках, які ще кілька років тому вважалися безнадійними і вимагали негайної установки коронки. Сьогодні є шанс відновити зуб навіть у випадках серйозного руйнування, єдина умова — збереження хоча б тонких стінок.

Корекція посмішки в нашому кабінеті — це просто, швидко і недорого! По завершенню процедури лікування і корекції ви переконаєтеся, що за допомогою професійних знань, матеріалів останнього покоління і новітнього обладнання відбуваються справжні дива! Реставрація зубів в «Dental Union Studio» зробить вашу посмішку бездоганною!

       Фото клінічних показань до реставрації

ДО                               ПІСЛЯ

olympus-digital-camera-17