Лікування пульпіту

Лікування пульпіту в Харкові: не терпіть біль, йдіть рятувати зуб

Пульпіт — запалення пульпи (зубного нерва), що супроводжується безперервним болем (гострим або тривалим ниючим) і вимагає негайного лікування шляхом чистки і пломбування каналів сучасними пломбувальними матеріалами. По суті, пульпа являє собою пучок з кровоносних судин і тонких нервових закінчень, що йдуть через кореневі канали зуба в його глиб. Пульпа прихована дентином, поверх якого знаходиться зубна емаль. Запалення зубного нерва (або пульпіт) — виникає через попадання різних мікробних середовищ, що викликають сильні пульсуючі болі. Пізно звернувшись до стоматолога зі скаргою на пульпіт, можна надмірно запустити стан зуба і потім його доведеться не просто чистити, пломбувати в ньому канали, але і по-справжньому рятувати зуб. Як же визначити, пульпіт у вас чи ні? Якщо ви натискаєте на поверхню зуба, а біль посилюється і не відпускає протягом годин і пари днів, то це є вірною ознакою даного захворювання і терміновий похід в зубний кабінет вам просто необхідний. За кордоном увага до свого здоров’я є нормою, і ми рекомендуємо вам не запускати таке здавалося б несерйозне питання, як хвороба зуба, а вчасно лікувати його найсучаснішими, безпечними і гарантуючими успішний результат способами лікування. Ціна на лікування пульпіту від 470 грн. Прислухайтеся до свого здоров’я, приймайте належні заходи профілактики вчасно і будьте здорові!

Який варіант лікування вибере пацієнт і його лікуючий лікар?

На сьогоднішній день в сучасній стоматології застосовуються різні методи лікування пульпіту в Харкові і лікар з досвідом завжди знайде, що запропонувати пацієнтові в кожному конкретному випадку. У стоматології «Дентал Юніон Студіо» фахівці завжди готові підібрати оптимальний метод лікування пульпіту в Харкові, починаючи від застосування паст і латеральної конденсації до системи термофена, а головне — запропонувати якісне лікування в найкоротші терміни на фірмовому обладнанні з застосуванням найсучасніших матеріалів без ризику для вашого здоров’я.

Що пропонує наша стоматологія для вирішення даної проблеми:

1.1_pulp-4405997 Ендомотор Х-smart «Dentsply» (лікування кореневих каналів);
2.2_pulp-5712741 Піч точного нагрівання обтураторов (прилад для розігріву спец. Стоматматеріали, що застосовуються в лікуванні пульпіту) і пломбування;
3.3_pulp-1672192 Доступна імплантологія «Implantmed» (Австрія);
4.4_pulp-8927062   Безпечна ендодонтія з апекс-локатором «NowApex» (Ізраїль);

5. Латеральна конденсація і система «термофена»:

Стоматологічна установка «Diplomat» (Словаччина)

5_pulp-4363905

та стоматологічна установка «Fona»

5_1pulp-2796592