Лікування кореневих каналів

Ендодонтичне лікування в Харкові: безболісне пломбування кореневих каналів сучасними методами

Стоматологія сьогодні пропонує настільки прогресивні методи лікування різних стоматологічних проблем, від серйозних до дрібних, що мимоволі викликає захоплення рівень застосовуваних в роботі лікарів матеріалів, інструментарію та апаратури. Це стосується, як звичайного лікування карієсу, так і пломбування кореневих каналів, пов’язаних з глибоким проникненням вглиб зуба. Пульпіт (запалення пульпи, в якій розташовані канальці нервів і дрібних судин) — річ не з приємних і вимагає термінового візиту до лікаря. Як правило, доктор в разі пульпіту рекомендує ендодонтичне лікування (пломбування каналів) щоб позбавити свого улюбленого пацієнта від больових відчуттів.

Ендодонтичне лікування дозволяє усунути біль і зберегти зуб. Процес виглядає наступним чином: відбувається розтин каналів і лікар наповнює їх спеціальним пломбувальними матеріалами (тимчасове пломбування). Через кілька днів пацієнт приходить на прийом для заключного пломбування каналів і реставрації форми і види зуба шляхом пломбування. Найважливіша частина процедури ендодонтичного лікування — обтурація, що має на увазі так зване «запечатування» порожніх кореневих каналів зуба з метою попередження потрапляння в них рідини та їжі з ротової порожнини.

Стоматологи кажуть, що методів лікування пульпіту, а точніше пломбування зубних кореневих каналів сьогодні безліч, і це насправді так. Ціна на пломбування зуба починається від 400 грн. Пацієнту лікар може запропонувати один з варіантів пломбування на вибір:

  • закриття каналів однієї пастою
  • закриття каналів методом одного штифта
  • закриття каналів способом латеральної конденсації (холодної гутаперчі)
  • закриття каналів з використанням системи «термофена»
  • закриття каналів з використанням ін’єкційної (рідкої) гутаперчі

Кожен із перерахованих вище варіантів обтурації (запечатування каналів) ефективний і має свої переваги. Тому в процесі лікування пульпіту лікуючий лікар, виходячи з конкретних медичних показань, вибирає найоптимальніший метод лікування пульпіту і пломбування кореневих каналів зуба.

m_merged-35-2291076
m_merged-36-6691288