Протезування зубів

Протезування зубів в Харкові в стоматології Dental Union Studio

Не менш 10-ти років серед усіх стоматологічних процедур протезування зубів в Харкові є найбільш популярним. Головними завданнями цього напряму є відновлення функціональності зубного ряду, після втрати його фрагментів, і естетики зовнішнього вигляду зубів. Завдяки появі нових технологій і матеріалів, процеси лікування стали максимально безболісними і швидкими, що безсумнівно поліпшило і ставлення пацієнтів до стоматології. При цьому, збільшився і спектр методик заміни загублених зубів, за допомогою введення нових незнімних або знімних протезів, більш зручних і функціональних ніж раніше.

Одним з найбільш популярних і практичних матеріалів стала металокераміка. Виконані з неї коронки майже непомітні, в той час як міцність і довговічність служби перевершує ряд інших матеріалів. При використанні ж чистої кераміки, створені протези не відрізняються від справжнього зуба. В умовах нашого стоматологічного центру, на сучасне протезування зубів із металокераміки ціна в Харкові відрізняється своєю демократичністю і доступністю. При цьому всі методи і матеріали є абсолютно надійними і дозволяють виконувати протезування зубів з повною безпекою для ясен, ротової порожнини та всього організму.

Процедура протезування в стоматології «Dental Union Studio» передбачає в обов’язковому порядку проходження попередніх заходів, до числа яких відносяться:

  • попередня діагностика, що передбачає огляд пацієнта, бесіду з ним та консультування;
  • діагностика в артикуляторі;
  • підготовчі дії з верхнім і нижнім зубними рядами під виконання необхідного відбитка.

Після цього, протягом декількох днів проходить виготовлення протезів та зубних коронок. Готові вироби попередньо приміряються для виконання коригувань і подальшої фіксації. Проведена в нашому центрі процедура відновлення функцій зубів протезними системами, гарантує якісний результат, одержуваний від сучасних матеріалів і результативних методик. У відповідність вимогам пацієнтів, можуть бути застосовні як найбільш бюджетні рішення, де на нейлонові протези ціна в Харкові вважається мінімальною, так і найперспективніші рішення щодо вибору вкладок, вінірів та зубних коронок.

Показання до установки зубних протезів

При наличие возникающих на зубах дефектов, только стоматологическое протезирование способно исправить их возникновение. Показаниями к такой процедуре являются: потеря крепости и разрушение зубов, полное или При наявності виникаючих на зубах дефектів, тільки стоматологічне протезування здатне виправити їх виникнення. Показаннями до такої процедури є: втрата міцності і руйнування зубів, повне або часткове позбавлення будь-якої їх кількості, патологічна стертість і багато інших. Так, при частковому руйнуванні передніх зубів, використання мікропротезування дозволяє повернути їх естетичні показники. В даному випадку, використовуються матеріали, що кріпляться тільки з зовнішньої сторони, приховуючи нерівності зубів, пігментні освіти і відколи. Як результат, зуби отримують надійний захист від зовнішніх впливів.

m_merged-20-5952792
m_merged-21-1709784

m_merged-22-1654712

Різноманітність зубних протезів дозволяє кожному пацієнтові, який звернувся в стоматологічний центр Dental Union Studio отримати найприйнятніший варіант. При цьому навіть найбільш складна проблема буде вирішена за допомогою протезів, матеріали яких здатні повністю повторити відсутні елементи зубного ряду за кольором і формою. Залежно від фіксації, існують види протезування наступних категорій:

  • знімні;
  • знімні умовно;
  • ті що фіксуються;
  • імплантати.

До першої категорії відносять протези пластинчасті повної або часткової конструкції, що так само містять термопласт нейлонові варіанти і спрямовані на підвищення естетики вироби Квадротті. Друга категорія має на увазі бюгельні зубні протези з кляммерами, звані ще дуговими. До групи фіксуються належать порцелянові вініри, вкладки і коронки керамічні та металокерамічні. Використання імплантатів в протезуванні дозволяє повністю відновити втрачені зуби, забезпечуючи стійкість кістки до атрофуванню. Використовуючи імплантат, можна встановити знімний протез прямо на нього. Це забезпечить більш надійну фіксацію, зручність і швидке звикання через значно менші розміри, навідміну від звичайної конструкції того ж призначення.

polnye-zubnye-protezy-6733187

Ціни на протезування в стоматології Dental Union Studio: надихають на зміни:

Пропоноване стоматологією «Dental Union Studio» протезування зубів в Харкові є якісним і безболісним. При цьому наші кабінети розташуванні в різних частинах міста і працюють для жителів Харкова і області навіть в суботу. Процес протезування включає комплекс процесів, спрямованих на повноцінне відновлення естетичності і цілісності зубного ряду. Всі зуби упорядковуються у відповідність анатомічної форми, відновлюючи втрату або виправляючи прикус до нормального стану. Як наслідок, поновлюються естетичні показники ротової порожнини і жувальна функція.

У відповідність ситуацій, що склалися у пацієнтів, лікарі пропонують тільки потрібний і найбільш вигідний спосіб лікування, який передбачає протезування зубів за допомогою бюгельних, знімних, незнімних та інших варіантів протезування. Якщо будуть потрібні незнімні системи, будуть запропоновані мостовидні або поодинокі коронки, що виконуються металевими або металокерамічними. У разі неможливості встановлення мостовидного типу, будуть запропоновані бюгельні або знімні способи протезування. Весь процес підбору найбільш кращого варіанту виконується лікарем-ортопедом харківської стоматології «Дентал Юніон Студіо». Досвідчені фахівці поб’ються конструкції протезів, у відповідність функціональному та естетичному призначенням, а так само за доступною для пацієнта ціною.

Залежно від варіантів фіксацій, можуть бути призначені:

  • за допомогою стандартних кляммерів;
  • різноманітними типами замків, що забезпечують оптимальні зусилля на сусідні зуби, які відіграють роль опори.

Такі дії допоможуть залишити цілими зуби, що піддаються сильним навантаженням, від розхитування та пошкоджень. Встановлені ціни на такі послуги є цілком демократичними. При цьому для оптимального бюджетного рішення, лікар може запропонувати використовувати більш дорогий керамічний виріб в зоні посмішки, а на корінні зуби поставити більш бюджетні варіанти. Для того, щоб лікування не викликало сумнівів і страху, стоматолог-ортопед проведе консультування і допоможе спільно з пацієнтом вибрати для нього найбільш вигідний і за вартістю, і за функціональністю метод лікування.

m_merged-25-3150367

Поставити своє запитання за процедурою протезування (установці протезів на зуби або замість них) — ви можете безпосередньо доктору на прийомі з безкоштовною консультацією, коли зверніться в один з наших стоматологічних кабінетів по телефону.

У Харкові ми розташовані за адресами: вул. Пушкінська, д. 30 і проспект Перемоги, д. 58-А!

Записатися на прийом можна, зателефонувавши нам за номерами телефонів, вказаними в розділі «Контакти».

Приходьте і ми відновимо красу вашої посмішки!