Ортодонтія

Ортодонтія та брекети у Харкові від Dental Union Studio

brekety-v-harkove-1555814

Що означає ортодонтія в Харкові? На жаль, далеко не всі можуть похвалитися красивими і рівними від природи зубами. Правильний прикус, як і здорові зуби, важливий не тільки з точки зору естетики. Основне завдання нашого щелепно-лицьового апарату забезпечити правильне пережовування і подрібнення їжі, завдяки якій підтримується фізичне здоров’я всього організму. Для виправлення прикусу сьогодні існує кілька технологій. У їх числі використовують в Харкові брекети (видимі для оточуючих і непомітні), знімні пластинки і еластопозіціонери з LM-активатором. Залежно від обраної технології, на брекети ціна буде починатися від 4900 грн.

Виправлення прикусу у Харкові за допомогою брекетів

Вікових обмежень по установці брекетів немає, просто, чим раніше ви почнете лікування, тим краще. Давно минув той час, коли виправлення прикусу в Харкові було доступно тільки в дитячому та підлітковому віці — виправити естетику зубного ряду можна в будь-якому віці. Якщо вам 30, 40 і 50 років — знайте, все це можна виправити. Дітям починати лікування по виправленню неправильно зростаючих зубів можна з молодшого шкільного віку. Якщо вам не подобається, як ростуть зуби вашої дитини, то в 5-6 років ви можете сміливо вести його до стоматолога-ортодонта, який вивчить ситуацію і призначить спеціальні пластинки для виправлення прикусу. Лікування брекетами неправильно розташованих зубів і прикусу ми рекомендуємо дітям, вже досягли 12-ти річного віку. Справа в тому, що у дітей зміна зубів проходить з 9 до 11 років, і після її закінчення можна сміливо ставити брекети, як металеві, які вони не дуже люблять, так і напівпрозорі. І у дітей і у дорослих тепер є можливість носити не тільки металеві та титанові, але і естетичні, мало помітні для оточуючих брекет-системи.

Важлива інформація для пацієнтів: в стоматології «Dental Union Studio» застосовуються сучасні системи «Demain», при установці яких не потрібно видаляти крайні зуби, як це потрібно у випадках з усіма іншими брекетами. Цей фактор відіграє величезну роль, адже корінні зуби пацієнта можуть бути абсолютно здорові на момент видалення, не кажучи вже про неприємні больові відчуття.

Невидимі брекети Харків вже готовий запропонувати. Багатьом нашим пацієнтам буде приємно дізнатися, що виправлення прикусу може проходити непомітно для очей інших людей. Для цих цілей стоматологи-ортодонти найчастіше застосовують напівпрозорі сапфірові або білі брекети із пластику або кераміки. Є ще більш «закамуфльовані» способи вирівнювання зубів: лінгвальні незнімні брекет-системи у вигляді ортодонтической дуги з замочками, що встановлюються з внутрішньої сторони зубного ряду, або елайнери — прозорі і гнучкі пластинки-накладки, повністю покривають зубний ряд. Говорячи про елайнери, нещодавно ввійшли в моду, хочеться відзначити, що стоматологія «Dental Union Studio» володіє цією методикою лікування і прекрасно з нею знайома, але в більшості випадків ми все ж таки рекомендуємо нашим пацієнтам використовувати традиційні варіанти брекет-систем, гарантія ефекту вирівнювання якими на порядок вище.

Що стосується видів даних систем, то вони різняться в залежності від матеріалу, з якого вони виготовлені. Три найбільш популярних — це металеві брекети, керамічні та сапфірові.

Перший згаданий вид є найбільш старим — в тому сенсі, що саме такі системи з’явилися першими. Металеві брекети — найбільш фінансово привабливі, крім того, до їх безперечних достоїнств варто віднести і те, що в них невелика сила тертя між пазом і дугою. Недоліки у цієї системи також є — порівнюючи їх з іншими видами, вони значно програють по естетичному критерію — вони дуже помітні на зубах.

Керамічні брекети дозволять відчувати себе впевнено і вільно — їх практично не видно на зубах. Вони відрізняються досить високим показником міцності. Що стосується недоліків, то керамічні брекети доведеться носити довше — чим металеві, через велику тертя між дугою і пазом конструкції.

Сапфірові брекети тримають пальму першості по естетичному критерію — вони найбільш непомітні на зубах.

Крім перерахованих вище видів існує ще кілька — пластикові, лінгвальні і т.д. Яка саме система ідеально підійде — вирішувати необхідно спільно з фахівцем. Лікарі нашої стоматології завжди готові відповісти на всі ваші запитання і допоможуть здійснити вибір — можливо, вам підійдуть сапфірові брекети, а може, ідеальний варіант — це керамічні і т.д.

Цены на брекеты

Брекет система метал 1 щелепа

від 4900 грн.

Брекет система комбінована метал-сапфір 1 щелепа

від 5100 грн.

Брекети ``саморегулюючі``

від 7000 грн.

Брекет система керамічна

від 5400 грн.

До чого потрібно бути готовим при установці брекет-систем

ortodonia4-5003460

Перш за все хочемо сказати, що ортодонтія — спільна праця лікаря і пацієнта. Від того, наскільки чітко ви будете виконувати всі рекомендації, буде залежати прогрес лікування. Дуже важливо усвідомлювати, що процес носіння брекетів забере у пацієнта і лікуючого його стоматолога-ортодонта не один день. Природно, термін лікування в кожному конкретному випадку залежить від ступеня патології, але в середньому він становитиме 1,5-3 роки. Пацієнту необхідно розуміти, що на цей період його спосіб життя може кардинально зміниться: з’являться нові обов’язкові звички, спрямовані на догляд за брекетами.

Нашим клієнтам також буде цікаво знати, що …

До установки:

Пацієнтам, які мають будь-які стоматологічні скарги, обов’язково необхідно провести повну санацію порожнини рота, а саме прибрати осередки запальних процесів, при необхідності замінити дефектні пломби і повністю відновити функціонування зубощелепної системи.

У період лікування:

При носінні незнімних брекет-систем вам доведеться відмовитися від вживання їжі, здатної їх пошкодити або порушити фіксацію, наприклад, виключити жуйки і тягучі цукерки, їсти тверду їжу за допомогою ножа і вилки, а також усюди носити з собою зубну щітку. Тобто тут задіяний ще й фактор усвідомленості, завдяки якому досягається позитивний результат.

Після зняття:

Стоматолог-ортодонт в Харкові призначає період підтримки досягнутого результату, протягом якого пацієнт у вечірній і нічний час носить спеціальний фіксатор — тонкий і зручний пластиковий ретейнер. Якщо ви вирішите замовити їх в Харкові, то Dental Union Studio виконає все в найкоротший термін, а процес носіння буде для вас абсолютно безболісним і непомітним.

Ортодонтія стоматологічного кабінету в Харкові Dental Union Studio в кожному конкретному випадку запропонує на вибір кілька варіантів лікування, орто-технологій і відповідно різні ціни на вирівнювання зубного ряду. Ціни на стоматологічні послуги в Харкові у нас цілком демократичні. Вибір, звичайно, залишається за вами, наші шановні пацієнти!

m_merged-28-3506847

221-4963678