Відповіді на питання, що часто задаються у стоматології


У цьому розділі ви зможете ознайомитися з інформацією, яка цікавить більшість пацієнтів. Наш стоматологічний кабінет т стурбований рівнем здоров’я населення і зацікавлений ​​у тому, щоб у кожного був доступ до достовірних даних. Якщо ви потребуєте індивідуальну консультацію, стоматологи Харкова нададуть вам належну увагу.

Як можна потрапити на консультацію до лікаря?

Лікарські консультації необхідні для ознайомлення з проблемою пацієнта, установки діагнозу і призначення лікування. Щоб не втрачати час, запишіться до нас на консультацію завчасно, зателефонувавши по телефону. У розділі «Контакти» ви зможете знайти необхідну інформацію.

Наскільки безпечна імплантація зубів?

Будь-яка інвазивна процедура пов’язана з певними ризиками. У випадку з установкою зубних імплантатів слід побоюватися:

  • відторження;
  • інфекції;
  • пробілу в зубному ряду, так як сама коронка встановлюється не відразу;
  • пошкодження нервів.

Саме тому пацієнту слід добре подумати, перш ніж погоджуватися на втручання лікаря. Однак нині ця процедура досконально вивчена і хороший стоматолог вживає необхідних заходів, щоб знизити будь-які ризики. Для успішної імплантації зубів в Харкові досить дотримуватися стерильності і елементарної обережності

Що таке ортодонтія і навіщо вона потрібна?

Ортодонтія — це розділ стоматології, що займається вивченням, попередженням та лікування щелепних або зубних аномалій. Багато хто не надають уваги незначному викривлення зубного ряду, але навіть несуттєве відхилення від норми може знизити якість життя людини. Пам’ятайте про те, що в нашому організмі все взаємопов’язано.

Стоматолог-ортодонт займається виправленням прикусу, використовуючи для цього різні методики. Найпопулярніша з них — брекети Харків .

Як часто необхідно ходити на процедуру вінірування?

Установка вінірів — простий спосіб отримати голлівудську посмішку. Ця процедура рекомендована при наявності будь-яких естетичних дефектах.

Установка може бути непрямою, коли стоматолог робить зліпок і відправляє його в лабораторію для виготовлення вінірів. Пряме вінірування — це процедура, де всі дії відбуваються безпосередньо в ротовій порожнині.

У якісних вінірів великий термін експлуатації — близько 10 або 15 років. Його можна продовжити, якщо не надавати серйозних навантажень і ретельно дотримуватися гігієни. Головне — не забувати відвідувати стоматолога, який зможе швидко виявити і усунути проблему.

Які процедури відносяться до реставрації зубів?

До методів реставрації зубов Харків відносять:

  • пломбування — традиційний підхід. Завдяки сучасним матеріалам можна повністю відновити зовнішній вигляд зуба;
  • художня реставрація композитними матеріалами — метод, що бореться з незначними дефектами;
  • реставрація вінірами и люмінірами – простий спосіб, що дозволяє відмовитися від дорогих та складних в установці коронок;
  • установка коронок – застосовується в складних випадках.

Яку користь несе в собі зубне протезування?

Сучасне протезування зубів — це перспективна і довговічна методика, що відновлює функції щелепної системи. Вона не зачіпає рідні зуби, а також дозволяє повернути здорову і гарну посмішку. В цілому, зубні протези нині мало чим відрізняються від звичайних зубів. Вони не викликають дискомфорту і не вимагають особливого догляду.

Існують різні способи протезування. Вам потрібно прийти в стоматологічний кабінет на консультацію, де фахівець зможе вибрати оптимальний для вашого випадку варіант.