Лікування зубів

Стоматологія Dental Union Studio — лікування зубів в Харкові.

Як приємно крокувати по життю з посмішкою і щиро посміхатися кожному новому дню, незважаючи на погоду за вікном, і кожній зустрінутій приємній людині! Але щоб мати здорові білі зуби, необхідно щодня стежити за ними і регулярно відвідувати стоматолога. Дуже багато наших пацієнтів, приходячи в стоматологію вперше, бояться болю при лікуванні карієсу або видалення зубного каменю. Однак сьогодні існують сучасні, абсолютно безболісні методи, за допомогою яких проводиться лікування зубів в Харкові. При болю або за бажанням клієнта проводиться місцева анестезія. Уявляєте, безтурботно пролежати в кріслі стоматолога годинку, і потім виходите звідти з повністю вилікуваними зубами!

Лікування карієсу.

У Dental Union Studio лікування карієсу проводиться за допомогою новітнього обладнання та найновішими пломбувальними матеріалами. Є можливість підібрати колір пломби, так що вона буде абсолютно непомітною. Але пам’ятайте, що звертатися в стоматологію варто якомога раніше, при перших ознаках карієсу, наприклад, відомого темної плями на зубі або великий чутливості зуба до холодного, гарячого, солодкого. Тоді допомога буде нескладною, а лікування зубів ціни будуть недорогими від 450 грн на ранній стадії виникнення карієсу. Не терпіть ниючий біль і не чекайте гострого болю — у разі зволікання з візитом до лікаря лікування буде більш складним і тривалим.

Також якщо ви хочете відбілити зуби або поставити брекети в Харкові, наш центр вам допоможе.
Не турбуйтеся, якщо доведеться видалити зуб — таку процедуру кваліфіковані та досвідчені стоматологи проводять тільки в крайньому випадку. Якщо є найменша можливість врятувати зуб, наші фахівці не будуть його видаляти. Але навіть якщо ситуація настільки складна, що без видалення не обійтися, не бійтеся болю — процедура видалення проводиться під місцевою анестезією. При цьому ціна імплантації зубів в Харкові цілком доступна в нашій стоматології.

Ваш добрий доктор из Dental Union Studio.

lechenie-kariesa6-1408504

У стоматології Dental Union Studio працюють досвідчені фахівці — лікарі високої кваліфікації, які мають великий стаж роботи. Через їх вмілі і добрі рук пройшли сотні пацієнтів — від маленьких дітей до дорослих, із самими різними зубними проблемами і ступенем складності захворювання. І в кожному випадку наші лікарі знаходили правильні слова і методи лікування для маленького чи великого пацієнта, ретельно виконували всі етапи роботи і приходили до прекрасного кінцевого результату — красивим і здоровим зубам клієнта Dental Union Studio. Адже коли ми бачимо радість на обличчях наших пацієнтів, то відчуваємо у відповідь не менш світлі почуття і пишаємося плодами нашої роботи.

lechenie-kariesa4-6458687

Список стоматологічних послуг, які готові запропонувати фахівці стоматології Dental Union Studio, досить великий. Однак найпоширенішою проблемою, з якою до нас приходять пацієнти різного віку, залишається карієс. Лікування каріозних процесів на початковій або прогресуючій стадії дає можливість зберегти зуб цілим і не дати розвинутися більш серйозним і неприємних захворювань зубів і ясен. З цієї причини дуже важливо не відкладати похід до стоматолога, а відвідати його, як тільки з’являться перші ознаки ураження зуба карієсом.

lechenie-kariesa9-4045531

Лікування зубів сьогодні — це вже не так страшно, як пару десятиліть назад. Сучасні бормашини і тонкі свердла дозволять легко і швидко, а головне зовсім без страху і сліз, провести необхідні маніпуляції лікаря. Всього за один-максимум два сеанси карієс буде зупинений, а зуб запломбований сучасним білосніжним матеріалом.

У нашій стоматології також проводиться лікування зубів підвищеної складності, відбілювання і художня реставрація зубів, протезування, виправлення прикусу у дітей і установка брекет-систем пацієнтам будь-якого віку.