На даній сторінці ви можете переглянути переліком пропонованих нами стоматологічних процедур, і ознайомитися які наша стоматологія в Харкові ціни пропонує на кожну з них. При цьому прайс «Dental Union Studio» зручний для перегляду і порівняння цінових показників, зазначених на лікувальні стоматологічні дії.

Ціни на стоматологічні послуги:

Анастезія

100-120 грн.

Рентгенівський знімок

50 грн.

Лікування пульпіту

980-1500 грн.

Професіональна чистка зубів

від 720 грн.

Відбілювання 1 зуба

від 160 грн.

Реставрація зуба

від 700 грн.

Лікування кариєсу

від 500 грн.

Пломбування зуба

від 500 грн.

Видалення зуба

від 545 грн.

Xудоженя реставрація зуба (зі зміною форми та кольору)

від 1920 грн.

Протезування

Металокераміка (1 коронка)

МК ``Zeo`` Японія

1950 грн.

МК с підвищенними естетичними потребами виробництва США

2500 грн.

Коронка суцільнолитна

від 850 грн.

Бюгель на кломерах

від 6320 грн.

Нейлоновий протез знімний

від 5100 грн.

Пластиночний знімний протез

від 1900 грн.

Безметалова кераміка

Коронка суцільнокерамічна Pretaw

6300 грн.

Коронка керамічна на основі оксиду цирконію

6300 грн.

Брекет системи

Брекет система метал 1 щелепа

від 5700 грн.

Брекет система керамічна

от 7500 грн.

Брекети ``саморегулюючі``

від 9400 грн.

* Можливі зміни в прайсі, ціни, будь ласка, уточнюйте.

Закупівля матеріалів з високим показником якості в першу чергу має прив’язку до іноземній валюти — євро і долара. А так як пропозиція якісного товару є головним пріоритетом жорсткої конкуренції стоматологічних клінік, ми крім вітчизняних пропонуємо і товари передових зарубіжних виробників. Тому зазначені у нас ціни на стоматологічні послуги в Харкові не є строго фіксованою величиною. Але щоб клієнт міг самостійно орієнтуватися в цінових умовах, наша стоматологія (Харків) прайс-лист організувала за категоріями. Наприклад, простежуючи ціноутворення можна побачити особливу різницю в протезуванні, де ціни можуть залежати від:

  • вартості сировинного матеріалу для виготовлення;
  • функціональності (наприклад, бюгельний складніше, тобто дорожче нейлонового);
  • якості виробів, яка, наприклад, істотно помітна при виборі між керамікою і металокерамічним протезами;
  • швидкодія виготовлення і термін служби.

Не тільки ціною, але і розумінням, а також професійним підходом відрізняється кожен співробітник «Dental Union Studio». Пропонуючи необхідну процедуру, кожен стоматолог (Харків) ціни вказує у відповідність фінансових можливостей людини. При цьому належний догляд, шанобливе ставлення і професійне виконання робіт в умовах Dental Union Studio отримують всі без винятку. Найбільше значення на формування цін, які оголошує доктор, впливають такі чинники:

  • діагностичні процедури, що дозволяють призначити лікування і визначитися з переліком необхідного інструментарію і матеріалів;
  • складності в лікуванні, які можуть припускати виконання далеко не одного етапу в лікувальних процедурах;
  • пакет обслуговування, який відповідає індивідуальним перевагам самого клієнта і, відповідно, взаємопов’язаного з цим професіоналізму стоматолога;
  • рівень лікування, вдалий підбір якого буде однаково вигідний самому лікареві, і, звичайно ж його пацієнту. Адже ступінь престижності та репутації кожної стоматології формується на високому рівні взаємовигоди;
  • якість обладнання і маніпуляційного інструментарію, від роботи яких залежить ефективність виконуваних дій, зручність і терміни.

І хоча перелік зазначених в прайсі цін на пропоновані Dental Union Studio варіанти стоматологічного лікування більш стійкі, кінцева сума може проходити деякі корекції. Тому більш точну цифру лікар зможе назвати тільки при розкладі дій індивідуального лікування. Відмінність нашої стоматології лежить саме в поєднанні вдало підібраного персоналу, передових лікувальних методик високої якості та оптимальної вартості всього переліку пропонованих дій.

Переконатися в цьому ви зможете відвідавши нас за адресою: пр-т Перемоги, 58-а, або вул. Пушкінська, 30.