leistungen-gunstige-zahne-in-ungarn-zu-deutscher-qualitiat

Естетична реставрація здатна повернути вам здорову і гарну посмішку. Однак, якщо ви не будете дотримуватися важливих рекомендацій по догляду, дуже скоро вам знову може знадобитися допомога фахівця. Пропонуємо вам ознайомитися з нашими порадами, що стосуються турботи про зуби після проведення реставрації.

Виключіть з раціону в день реставрації на добу їжу, здатну фарбувати поверхню зубів, або хоча б скоротіть до мінімуму її вживання. До таких продуктів відносяться: чай, кава, червоне вино, соєвий соус, томатний соус, газовані напої з барвниками, а також деякі фрукти і овочі, наприклад, буряк, ожина, чорна смородина, чорниця. Композитний матеріал, який використовується для реставрації, забарвлюється так само легко, як і зубна емаль.

Найкраще зовсім відмовитися від куріння. Це піде на користь не тільки вашим зубам, але і всьому організму в цілому.

Пам’ятайте про те, що травмувати штучний матеріал, який застосовується при реставрації, набагато простіше, ніж зубну емаль. А тому вам варто бути особливо обережними. Забудьте про спроби розгризти зубами горішки, почистити насіння або ж відкусити нитку.

Для чищення зубів виберіть спеціальну пасту. На цей рахунок кращі рекомендації дасть вам стоматолог, який проводив процедуру реставрації. Як правило, фахівці рекомендують пацієнтам безабразивну зубну пасту.

Після проведення реставрації стоматолог надасть вам деякі рекомендації по догляду за порожниною рота. Дотримуватися їх варто серйозно і ретельно, якщо, звичайно, вам небайдужа краса вашої посмішки.

Не забувайте про регулярний огляд у лікаря! Це важливо не тільки для спостереження за станом після реставрації зубів, але і для здоров’я ротової порожнини в цілому.

Дотримуйтесь порад Вашого стоматолога! Бажаємо, щоб Ваша посмішка надовго залишалася здоровою і білосніжною!