5 основних переваг діоксиду цирконію

У чому полягає перевага діоксиду цирконію в порівнянні з іншими стоматологічними матеріалами?

 1. Нейтральність.

Сплав діоксиду цирконію хімічно нейтральний, стійкий до дії кислот і лугів. Завдяки цьому матеріал не схильний до руйнування і зміни кольору під дією харчових реагентів. Його теплоємність порівняно невелика у порівнянні з теплоємністю натуральної зубної емалі, тому цирконієві коронки і протези не викликають неприємних відчуттів при вживанні гарячої та холодної їжі.

3zirconia1-7096181

2. Міцність і зносостійкість.

Коронки і протези з діоксиду цирконію набагато міцніше, ніж металеві. Виготовлені з нього коронки і протези не «сідають» з часом, не сточуються від жування, не схильні до сколів і здатні зберігати первинну форму протягом десятиліть.

1299097134_zubi-3811356

3. Біосумісність і гіпоалергенність.

Завдяки хімічній нейтральності діоксид цирконію не викликає алергій, запалення ясен і подразнень в порожнині рота.

3zirconia2-1927789

4. Естетичні характеристики

Діоксид цирконію має високу світлопроникність, до того ж в процесі виготовлення з нього тих чи інших форм його можна фарбувати в колір, ідентичний відтінку натуральної зубної емалі пацієнта. Виготовлені з цього матеріалу зубні коронки і протези не відрізняються від натуральних здорових зубів навіть при уважному розгляді.

3zirconia3-1150671

5. Простота догляду.

Коронки і протези з діоксиду цирконію не вимагають складного догляду. У цирконієвих стоматологічних конструкціях немає металевої основи, тому вони ніколи не темніють від часу. Наліт від чаю і кави не проникає у верхній шар матеріалу і не взаємодіє з ним, тому легко видаляється звичайною зубною щіткою, залишаючи зуби ідеально чистими і яскравими.

3zirconia4-4075722